Vážené dámy a páni, milí zákazníci,

ďakujeme za návštevu našich web stránokhttp://www.dimenzia.sk/; https://vitaglucanelixir.sk/, na ktorých by sme Vám radi predstavili našu spoločnosť Dimenzia, spol. s r.o., ktorá vznikla 3.10.1994.

Nachádza sa v podtatranskom prostredí v historickom meste Kežmarok.

Hlavným zameraním spoločnosti je:

Spracovanie Hlivy ustricovitej (Pleurotus Ostreatus), z ktorej sa vlastnou špeciálnou technológiou vyrába  prírodný imunostimulátor Beta 1,3-D-glucan, skrátene Aktívny glukán.

Túto základnú účinnú látku obsahujú všetky naše výrobky pod súhrným názvom VITAGLUCAN. VITAGLUCAN sú výživové doplnky na posilnenie imunitného systému a výrobky pod týmto názvom nájdete v tabletovej forme pre deti a dospelých a vo forme tekutého výťažku.

Doplnkovou činnosťou firmy je pestovanie Hlivy ustricovitej.

Postupom času firma rozšírila svoje portfólio o ďalšie dva výrobky. Prvým je výroba profesionálneho bieliaceho systému BIELA PERLA, ktorý slúži na domáce bielenie zubov. Výrobok je etablovaný nielen na slovenskom trhu, ale aj v zahraničí.

Druhý výrobok je určený na dezinfekciu a regeneráciu rúk súčasne. SANITAIRE predstavuje antibakteriálnu ochranu rúk bez použitia vody a mydla. Môžeme povedať, že spĺňa účel "dva v jednom", pretože ruky nielen dezinfikuje, ale aj zregeneruje ako krém. Používa sa všade tam, kde dochádza k bakteriologickému znečisteniu rúk a je potrebná ich dezinfekcia a regenerácia .

Novinkou, ktorú spoločnosť ponúka je výrobok BIELA PERLA zubná pasta s bieliacim účinkom, ktorá dopĺňa výrobok BIELA PERLA Professional - bieliaci system na zuby.

Všetky naše výrobky sú registrované ÚVZ SR a môžete ich nájsť v sieťach lekární.

Distribúciu zabezpečujú známe distribučné spoločnosti:

PHOENIX, Zdravotnícke zásobovanie a. s., Bratislava
Unipharma a.s., Bojnice
Medart, Nitra