Fórum

Clanok na forum


Sekcia fórum návštevníkom webovej stránky www.dimenzia.sk slúži a ponúka im možnosť položiť otázky, byť lepšie informovaný o našich výrobkoch, mať čo najviac informácií o pozitívnych účinkoch, aplikáciách a dostupných produktoch.

Je to tiež priestor napísať vaše názory, skúsenosti a rady čo môžeme ešte zlepšiť.

 • admin

  ( 04.12.2013 13:12 )

  Všetkým našim zákazníkom ďakujeme za prejavenú dôveru zakúpením našich výrobkov. Veríme, že aj naďalej budete našimi spokojnými zákazníkmi.  Pre nás to bude  výzva výrobky naďalej zlepšovať a prinášať Vám len to najlepšie a najkvalitnejšie pre Vaše zdravie. 

  V nasledujúcom roku 2014 pre Vás pripravujeme nové produkty ktoré dúfame, že Vás oslovia a budú mať úspech...

 • Klaudia

  ( 04.12.2013 13:05 )

  chcela by som pochváliť výrobok Vitaglucan elixír Akut. Mala som problémy s opuchnutím mandlí pri angíne. V lekárni mi poradili tento výrobok a úžasne mi pomohol. Odporúčam ho aj ostatným...

 • Daniela

  ( 12.09.2013 09:51 )

  Vita glukan poznam uz niekolko rokov,poradil mi to jeden znamy,zacala som ho uzivat a odvtedy ako ho beriem, som chora nebola,takze som s tymto vyrobkom velmi spokojna a znova si ho objednam aj pre ostatnych clenov mojej rodiny.

 • Richard

  ( 17.03.2013 20:42 )

  Vitaglukan som si zamiloval a odkedy sa stal mojou sucastou, choroby sa mi vyhybaju a ak aj raz za cas prechladnem, za dva dni som fit. Nech sa vam dari a dakujem velmi pekne za vyborny vyrobok :-) Riso Vrablec www.zabavac.sk

 • Joja

  ( 14.02.2013 12:31 )

  Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať či sú produkty Vitaglucan vhodné aj na podporu imunity pre zvieratá, konkrétne pre psíkov. Ak áno, ktorý z nich by ste odporúčali? Ďakujem.

 • Marián Slivka

  ( 29.05.2012 13:38 )

  Dobrý deň. Dakujem za Vase produkty, sú fakt účinné a ocenujem aj to, ze ich možu pouzivat aj dojciace matky, nakolko sa nám nedavno narodila babatko. Chcem sa ale opytat, ci je lepsie požit Vitaglucan ráno, alebo večer pred spanim - mam na mysli tabletkovu formu. Dakujem pekne za odpoved, prajem vsetko dobré. Marián S.

 • elena

  ( 12.01.2012 08:37 )

  Zdravim, som velmi spokojna s Bielou Perlou, uzasne bieli zuby aj bez navstevy u zubara, odporucam :)

  Ďakujeme veľmi pekne za dôveru a vyjadrenie Vašej spokojnosti.

 • Jozef

  ( 26.10.2011 12:42 )

  Dobrý deň. Často bývam náchylný na prechladnutia. Zrejme to bude oslabenou imunitou. Mám 30 rokov a cca 90 kg. Ktorý produkt by ste mi odporúčali na zvýšenie imunity? Prajem všetko dobré...

 • Mária

  ( 14.03.2011 16:37 )

  VITA GLUCAN poznám už niekoľko rokov, možno osem. V lekárni vo Svite som žiadala niečo na posilnenie imunity. Odvtedy si kupujem VITA GLUCAN každý rok pred sezónou. A neviem čo je chrípka. Učím aj moje deti a vnúčatá užívať pravidelne tento vynikajúci produkt. Výrobcom prajem veľa úspechov.

  Ďakujeme za Vašu dôveru v naše výrobky. Veľká vďaka za tieto pekné vety. Práve kvôli takýmto kladným kritikám máme motiváciu byť ešte lepšími a vyvíjať nové produkty.

 • Jaro

  ( 06.02.2011 14:11 )

  Prečo ste tak rapídne dvihli ceny na všetky vaše výrobky ? Niektoré aj cca 3 €.

   

  Dobrý deň, 

  k zdražovaniu výrobkov spoločnosti Dimenzia, spol. s. r. o.  došlo z niekoľkých dôvodov.

  Spoločnosť nereagovala dlhšiu dobu na zdražovanie vstupných nákladov  ako sú energie, doprava, nákup surovín.... atď.

  Vzhľadom k potrebám trhu boli potrebné investície do výskumu a vývoja nových produktov, ktoré čoskoro budú uvedené aj na slovenskom trhu.

  Vstupné marketingovo obchodné náklady etablácie našich výrobkov v rôznych sieťach a reťazcoch výrazne posledné roky stúpli.

  To je niekoľko príčin zvyšovania cien produktov spoločnosti Dimenzia, spol. s. r. o., avšak, ako trh ukazuje z tých istých príčin dochádza v posledných rokoch  paralelne k zvyšovaniu cien u všetkých konkurenčných spoločností.

  Ďakujeme za pochopenie.

 • Lucia B.

  ( 20.10.2010 15:04 )

  Moja dcéra (5 r.) dlhodobo trpela na laryngitídu a mala oslabenú imuninu. Lekárka nám odporúčala sirup Vitaglucan. Chcem len povedať, že sirup nám veľmi pomohol. Dcéra ho uživa dlhodobo u viac ako pol roka. Problémy s laryngitídou sa obmedzili a taktieť je odolnejšia voči vírusom a infekciám. Teraz môže navštevovať škôlku častejšie ako pred tým. Výrobok odporúčam aj ostatným.

 • Mária P., Zlaté Moravce

  ( 20.10.2010 10:38 )

  Pred časom som bola hospitalizovaná so svojim synom na detskom oddelení. Diagnostikovaný mal rota-vírus. Ako súčasť dezinfekcie som mala k dispozícií váš výrobok Sanitaire, ktorý som dostala od personálu nemocnice. Výrobok ma oslovil, mal príjemnú vôňu, dobre sa aplikoval aj môj malý synček mal radosť umývať si s ním ručky. Preto sa chcem opýtať, či dlhodobé používanie vášho výrobku nemôže narušiť prirodzené pH detskej pokožky?

  Výrobok pokožku nevysušuje, naopak ju zvláčňuje, regeneruje. Je vhodný na použitie v širokej škále zariadení, všade tam, kde  dochádza k bakteriologickému znečisteniu. Odporúčame ho používať aj v materských školách, školských zariadeniach a v domácnostiach s malými deťmi. Je to neodmysliteľný pomocník pri cestovaní, kde nie je možné použiť vodu pre osobnú hygienu.

 • Dáša Z., Bratislava

  ( 17.10.2010 14:28 )

  Nedávno mi kamarátka doniesla sirup Vitaglucan pre deti ( 120 ml ). Chcela by som sa opýtať, že aké produkty pre deti ešte vyrábate, v akých dávkach sa aplikujú deťom a či dlhodobé užívanie nespôsobí zdravotné riziko? ( deti sú vo veku od 4 – 5 rokov a 8 mesiacov )

  Keďže sú vaše deti v predškolskom veku môžeme vám odporučiť aj výrobok v tabletovej forme  VITAGLUCAN JUNIOR ( obsahuje 10 mg ženšeňu ) – tablety cmúľacie s jahodovou príchuťou. Z vašej otázky nám nie je jasné či je VITAGLUCAN SIRUP 120 ml podávaný deťom z dôvodu choroby, alebo len ako prevencia. V obidvoch prípadoch však môžete VITAGLUCAN SIRUP podávať dlhodobo bez obavy vplyvu vedľajších účinkov. Sirup neobsahuje cukor.